  • Ürün Kodu: GA1560DP
  • Kategori: Masaüstü Bilgisayar
Go Gamer GA1560DP AMD Ryzen 9 7900X / 256GB DDR5 5600Mhz / 2TB NVMe m.2 SSD / RX 9070 16GB / 240mm Sıvı Soğutma / MSI 27" 2K 180Hz. / AMD Gaming Paket
Satış Fiyatı:
299.187,42 TL
359.024,90 TL
Havale ile Ödemelerde %2 Ek İndirim : 293.203,67 TL
Öne Çıkan Özellikler:
Tümünü Gör
İşlemci Markası:
İşlemci Sınıfı:
İşlemci Modeli:
Ram Bellek:
SSD Depolama:
GA / GP KODLU GO GAMER AMD OEM GAMING PAKETLER
BileşenDetay
İşlemciAMD Ryzen 9 7900X 5.60 GHz 12 Çekirdek + 24 Threads 76MB Önbellek 5nm AM5 İşlemci
İşlemci SoğutmaGo Gamer C240 AM5 & LGA1700-1851 Soket 240mm ARGB Sıvı Blok Performans İşlemci Sıvı Soğutma Kiti
AnakartMSI MB PRO B650M-P AM5 DDR5 6000MHZ(OC) HDMI DP VGA 2X M.2 USB3.2 2.5G LAN MATX
RamCrucial Pro 256GB 5600MHz DDR5 (4x64GB) CP64G56C46U5x4 Soğutuculu DDR5 Ram Bellek
SSD Depolama2 TB m.2 NVMe SSD m.2 PCIe Yüksek Hızlı Depolama Birimi
Ekran KartıAMD Radeon RX 9070 16GB GDDR6 RDNA 4 FSR 4 256Bit DX12 Ekran Kartı
KasaMSI MAG PANO M100R PZ Temperli Cam 3x120mm 1x120mm ARGB Fan mATX 750W 80+ Certified Panoramik Gaming Bilgisayar Kasası
MonitörMSI 27" 2K Gaming Series 2560x1440 (WQHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 180HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR
OSFreeDos ( Test Amaçlı Windows 11 Pro Yüklenir Lisanssız Olarak Çıkış Sağlanır )
Hizmetler
  • Corsair XTM50 High Grade Thermal Paste Hediye Uygulama
  • Tamamen Özel XMP Profili, Bellek Voltaj İyileştirmesi, Parçaların Gen. Ayarları
  • CPU'nun Desteklediği Özel Teknolojilerin Açılması ve Optimizasyonu
  • RTX Kartlar İçin ReSize Bar Ayarları vb.
  • Kasa İçi Akıllı Kablo Montaj Dizaynı
  • BIOS Üzerinde Parça Bazlı Performans Özelleştirmeleri
  • Gönderim Öncesi Bileşen Hatalarına Karşı 24 Saat Kesintisiz Donanım Testi
Canlı Destek
ÜRÜN KAPAK GÖRSELİNDE YER ALAN KASA İÇ BİLEŞEN GÖRÜNTÜSÜ TEMSİLİDİR.
AŞAĞIDAKİ TABLODA YER ALAN BİLEŞENLERLE KASANIN KURULMUŞ HALİ TARAFINIZA GELİR.
(ÖRNEĞİN; 240mm SIVI SOĞUTMA VARSA KASANIZIN ÜST KISMINDA 2 ADET FAN OLACAKTIR, 360mm VARSA 3 ADET OLACAKTIR vb.)